Ajateenija.ee Raamat - Just nii, järra seersant!

Millist võlu ja valu ajateenistus pakub? Kas ja kui palju see inimest muudab?
On see raisatud aeg või kogemus ellujäämiseks?

Just nii,


härra seersant!

Kahe ajateenija aus lugu Eesti Kaitseväest

raamat
Loe näidispeatükki
See raamat on Sulle, kui

oled minemas ajateenistusse.

Sinu peas on rohkem küsimusi kui vastuseid: mis toimuma hakkab? Mis ettevalmistusi oleks hea teha? Kuidas seal elu muretult mööda saata? Mida kaasa võtta, mida koju jätta? Kas sellel kõigel on ikka mõtet? Kõik need vastused on siin raamatus olemas. Head lugemist ja teenimist!

oled mõne (tulevase) ajateenija naine, pruut, ema, isa, vanaema, vanaisa, õde või tädi.

Teadmatus on siin elus üks hullemaid asju. Soovid teada, mida su lähedasega tehakse ja mis kaitseväes täpsemalt toimub? On seal ikka kõik ohutu ja kas temast tõesti tehakse siis „mees“? Ära usu kuulujutte ega joonista eelarvamuste põhjal tondile veel mustemaid silmi. Loe, me lubame, et südamerahu on tagatud.

sa oled juba ajateenistuse läbinud.

Järelikult oleme kaudselt relvavennad. Soovid meenutada enda seiklusi või teada saada, kuidas mõnes muus väeosas ja lennus asjad käisid? Siin on sulle see võimalus – nostalgiahetked kõige laigulisematest kuudest meie elus. RÕKis näeme!

oled juhtival positsioonil kaadrikaitseväelane või kaitseliitlane.

Sinu jaoks on see võimalus näha asju lihtsõduri silme läbi, piiluda sõduri ajukurdudesse ja neisse mõtetesse, mis käsku täites tekivad. Võib-olla leiad siit ideid või mõtteid, mis aitavad sul olla parem juht? Kui mitte muud, siis leiad siit kindlasti palju äratundmisrõõmu enda ajateenistusest ja muidu igapäevasest tööst. Head juhtimist ja lugemist!PS! Raamatu paberväljaanne on otsas. Aegajalt soovitakse meilt seda raamatut suuremas koguses ning sellisel juhul on võimalik seda ka juurde trükkida. Kui ka Sinul on selline soov, anna sellest meile teada.

Raamat on e-raamatuna endale või huvilisele saadav siit (paberväljaanne on välja müüdud):

Vaata, mida on arvanud raamatu kohta järgmised inimesed: